ליטוש מרצפות

אלו סוגי מרצפות אפשר ללטש?

ליטוש מרצפות היא אחת מפעולות הניקיון הכי לא מוכרות ויש סיכוי טוב שתפסלו אותה כי תחשבו שאת המרצפות שלכם כבר אי אפשר ללטש ולחדש. עם זאת אנו נפתיע אתכם ונספר לכם שכל מרצפה אפשר לחדש. אפילו מרצפות טרצו ישנות או מרצפות שיש חדשות ויוקרתיות אפשר ללטש, כאשר בדרך כלל מרצפות מיושנות הן אלו שיצטרכו לעבור את החידוש. כמובן שבכל מקרה מומלץ לפנות לחברת הניקיון שמציעה ליטוש מרצפות ולבדוק את אפשרות לבצע את החידוש גם למרצפות שלכם ועל הדרך לקבל גם הצעת מחיר לפי השטח.

מה חשוב לבדוק לפני הליטוש?

לפני שמלטשים את המרצפות יש צורך לבדוק האם מדובר במרצפות שבורות או פגומות. יש סיכוי טוב שהנזק שליטוש מרצפות יגרום למרצפות שלכם יהיה הרבה יותר גדול מאשר התועלת. למשל, אם חסר רובה בחלק מהמרצפות או שהמרצפות יהיו סדוקות הליטוש עצמו שמתבצע בתנודות מהירות של מכונה עם רשת יהלום, יכול לגרום להן להישבר עוד יותר. לכן חשוב מאוד שהחברה שמבצעת האת הליטוש תהיה מקצוענית כדי שטעויות כאלו לא יקרו. כמובן שחשוב לבדוק גם האם יש אחריות על הליטוש וכך אתם בתור לקוחות תוכלו להיות הרבה יותר רגועים.

היכנסו וצפו! טיפים מדהימים לשמור על ניקיון הרצפה:

כיצד הליטוש צריך להסתיים?

כאשר מסיימים לבצע ליטוש מרצפות יש צורך למרוח סילר עליהן. הסילר אמור לשמור עליהן כיוון שאחרי הליטוש, שבמהלכו משייפים את השכבה הראשונה שלהן, יש צורך לשמור עליהן כי הן פגיעות יותר. שכבת סילר צריכה להימרח כחלק מהתהליך וחשוב לבדוק זאת. יש חברות שלא יספרו ללקוח על הצורך ההכרחי הזה וידרשו עלות נוספת לאחר מכן. כמו כן יש לחכות שהסילר יתייבש ולאחר מכן אפשר לטאטא את הרצפה.