לרכוש שולחן סלון

התאמת שולחן סלון למאפייני הבית

שולחן סלון, מתוקף היותו ממוקדם בחלל המרכזי של הבית, הינו רהיט חשוב ומרכזי. שולחן הסלון משמש להנחת אקססורייז שונים כמו נרות, פרחים, מאפרה או כל דבר העולה על רוח דיירי הבית. בנוסף לכך, הוא משמש להנחת כיבוד עבור אורחים או הנחת כוס קפה וצלוחית עוגה בעת צפייה שגרתית בטלוויזיה.

בבואנו לבחור שולחן סלון אשר יתאים באופן מושלם לבית, עלינו לקחת בחשבון את התפקיד ששולחן הסלון ימלא בביתנו – האם אנחנו מעוניינים שישמש בעיקר כמצע להנחת אקססורייז? האם הוא צפוי לשמש באופן תכוף להנחת כיבוד לאורחים? האם אנו מעוניינים שיהיה זה שולחן שיאפשר הנחת רגליים בנוחות וללא נקיפות מצפון?

היכנסו וצפו! עיצוב חדרי אוכל מפוארים:

בהתבסס על התשובות לשאלות הללו, נפנה לשאלת התקציב. האם אנחנו מעוניינים להשקיע ברהיט זה או שמא, בשביל להשאיר את המצפון שלנו נקי, אנחנו מעדיפים לרכוש שולחן זול, פרקטי, קל לניקוי ולהחלפה בעת הצורך.

שאלה אחרונה וחשובה, נוגעת לעיצוב כלל הבית. עלינו לקחת בחשבון כיצד שולחן הסלון שלנו עתיד להשתלב עם שאר הריהוט בבית שכן מדובר ברהיט בולט ומרכזי, גם במצב בו נחליט שלא להשקיע בו רבות – הוא עדיין יהווה חלק מהלב הפועם של הבית – הסלון, ולא ניתן יהיה להסתירו או להחביאו. מתוקף כך, מומלץ לרכוש שולחן סלון שבאופן מסוים לפחות, מוצא חן בעינינו.
במי אוכל להיעזר על מנת לבחור שולחן סלון מתאים?

על מנת לבחור שולחן סלון מתאים לביתך, נוכל להסתייע במעצב פנים או לחילופין באדם קרוב אשר מכיר מקרוב את הצרכים שלנו ואנו סומכים על טעמו. אפשרות נוספת היא פשוט לגשת לחנויות בעל היצע רחב, להיעזר באיש המכירות ולבחור את שולחן הסלון אשר יענה על צרכינו.