שירות אריזה

שירות אריזה הוא חלק חשוב בהובלה

שירות אריזה הוא אחד השירותים המשמעותיים ביותר בעת מעבר דירה. יש שירותים חשובים אחרים כמו שירות פירוק והרכבה ושירותי הובלות מנוף, אך ללא שירותי אריזה הציוד שלכם יכול להיפגע מאוד במהלך ההובלה. זה לא משנה כמה זהירים יהיו המובילים, בסופו של דבר סביר להניח שארגז אחר ייפול על הרצפה מהמשאית או שאחד מהסבלים ימעד או ייתקע עם הארגז במעקה. אם זה יקרה וכנראה שזה יקרה, האריזה תהיה זו שתציל אתכם.

אריזה נכונה, חכמה ומהירה

צוות האריזה של חברת ההובלות יגיע אליכם לפני ההובלה, בדרך כלל כמה ימים לפני שזהו הזמן האופטימלי לאריזה, ולאחר מכן יתחיל שלב האריזה שיתבצע במהירות ובמיומנות. אתם תופתעו לגלות שמה שנראה קשה מאוד עבורכם הוא עניין שגרתי עבור צוות האריזה המיומן שיטפל בכל הפריטים שלכם בצורה מדויקת ובאופן הכי אישי שיש תוך שמרה על מה שחשוב לכם בדגשים שלכם. מה שיכול להישבר יהיה בארגז שיסומן בצורה כלשהי כך שכולם יידעו שהוא שביר ויהיו בו גם בדים וניילון בועות אוויר בשפע שיצמצמו פגיעה אפשרית.

טיפים חשובים לאריזה יעילה

בין אם אתם משתמשים בעזרה של שירות אריזה מקצועי ובין אם וויתרתם עליו יש כמה דברים שחשוב מאוד להפנים. ראשית, חשוב מאוד לארוז כל חלק בבית באותו ארגז. זה לא רק יקל עליכם באריזה עצמה זה גם יקל עליכם בפריקה של החפצים והסידור שלהם. שנית, חשוב מאוד לסמן על הארגזים אלו מוצרים יש בהם או להיכן יש לשייך אותם במקום החדש. כך תוכלו לדעת בדיוק איפה נמצא כל חפץ והסידור במקום החדש יהיה הרבה יותר יעיל. הדבר האחרון שצריך לזכור הוא שכשתגיעו לבית החדש יהיה בלגן גדול בכל הבית ולכן חשוב מאוד לארוז בתיק גב את כל מה שתצטרכו כבר ללילה הראשון.